preload logo
Peygamber Sevdalıları Vakfı
"O'nu Örnek Almadıkça İnsanlık Huzur Bulamaz"
Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Peygambere hakarete Mardin de tepkisiz kalmadı

Mardin Koordinatörlüğümüz tarafından, Peygamberimize hakaret eden oda TV adlı internet sitesi ve hakaret içeren yazının yazarı hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

peygambere-hakarete-mardin-de-tepkisiz-kalmadiPeygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’e (Sallallahu Aleyhi ve Selleme) ve İslam’a hakaret eden oda TV adlı internet sitesine tepkiler gelmeye devam ediyor. Mardin Koordinatörlüğümüz, oda TV ve hakaret içeren yazının yazarı hakkında Mardin Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Mardin Koordinatörümüz Nureddin Gezgin, adliye önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, hiç kimsenin Peygamberimize hakaret etme hakkına sahip olmadığını belirterek, duyarlı Müslümanları şikâyetçi olmaya çağırdı.

Yetkililere çağrıda bulunan Gezgin, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, kutsallarımıza hakareti meslek edinen din ve Peygamber düşmanları ile ilgili gerekli yasal işlemlerin bir an önce yapılması gerektiğini ifade etti.

Gezgin, “Peygamber Sevdalıları Vakfı Mardin Koordinatörlüğü olarak, karanlık odak olan oda TV’nin Peygamber Efendimize hakaret içerikli yazılarından dolayı suç duyurusunda bulunuyoruz. Oda TV gibi karanlık mihraklar, haçlı zihniyete hizmet edercesine İslam’ı ve İslam’ın aziz önderi Hazreti Muhammedi kötüleyen, O’nun cihat hareketini kötüleyen bir yazı yazmasını şiddetle kınıyoruz. Bu sebeple suç duyurusunda bulunuyoruz. Umarım kolluk ve adalet yetkilileri, bu konuda gerekli işlemleri yaparlar.” dedi.

Açıklamanın ardından Gezgin ve beraberindekiler, hazırladıkları suç duyurusunu Cumhuriyet Savcılığına teslim ettiler.

 • Sosyal Medya

  • 53
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
   53
   Shares
 • Takvim

  Ocak 2019
  P S Ç P C C P
  « Ara    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031