Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

111 noktadan etkinlik alanına Ücretsiz servis araçlarımız ulaşımı sağlayacak

Peygamber Sevdalıları Platformu olarak İstanbul Yenikapı Miting Alanında yapacağımız Kutlu Doğum etkinliği için etkinlik günü yaklaştıkça heyecanda artmış durumda. Etkinliğimize kısa bir süre kalması nedeniyle aylardır devam eden kutlu doğum çalışmalarında artık sona gelindi. Hazırlıklarımız platforma üye derneklerimizin üye ve gönüllülerinin samimi ve ihlaslı gayretleri ile etkinlik günü yaklaştıkça daha da yoğunlaştı ve hazırlıklarımızın son aşamasına gelmiş bulunmaktayız. Şu an yoğun şekilde tanıtım ve davet için tüm üye ve gönüllülerimiz seferber olmuş durumda ve İstanbul’un her tarafına davetimizi ulaştırma çabasındayız. Reklam ve Tanıtım için basılan yüz binlerce el ilanını halkımızı tek tek gezerek elden kendilerine teslim ederek davet edeceğiz. Bununla beraber çeşitli ebatlardaki branda ve afişlerimizi işyerlerine, araçlara ve caddelere asarak peygamber sevdalısı halkımızı etkinliğimize davet edeceğiz. Ayrıca hazırladığımız özel davetiyelerimizle tüm sivil toplum kuruluşlarına, Kanaat önderlerine, Basın yayın kuruluşlarına, Yazarlara ve Resmi kurum ve kuruluşlara ziyarette bulunarak etkinliğimize davet ediyoruz. Amacımız bu kutlu etkinlikten herkesi haberdar etmek ve Peygamber (sav)’e olan sevgimizi hep beraber ilan ederek layık ümmet olmak için gayret göstermektir. Ayrıca etkinliğe son 2 gün kala anons araçlarımız İstanbul’umuzun dört bir tarafında ve en ücra yerlerinde Peygamber Sevdalısı halkımızı etkinliğe anons yoluyla davet edecekler ve bölgelerinde ki araç kalkış noktalarını halkımıza duyuracaklar.

ULAŞIM İÇİN ANADOLU YAKASI VE AVRUPA YAKASI ÜCRETSİZ ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI BELİRLENDİ

Peygamber sevdalısı halkımızı alana taşımak için Anadolu yakasında 10 ilçede 29 ve Avrupa yakasında 18 ilçede 82 nokta da olmak üzere toplam 111 noktadan etkinlik alanına Ücretsiz servis araçlarımız ulaşımı sağlayacak.  Bu konuda hazırlıklarımız tamamlandı. Biz bütün gayretimizle araç kalkış noktalarına gelen peygamber sevdalısı halkımızı mağdur etmeksizin etkinlik alanına taşıyacağız. Ancak burada özellikle değerli Peygamber sevdalısı halkımıza birkaç hususta duyuruda bulunmak istiyoruz. Birinci husus imkanı ve araçları olan kardeşlerimizden etkinlik alanına kendi imkan ve araçlarıyla gitmeleri, İkincisi bu hayırlı hizmette bende yardımcı olmak istiyorum diyerek gerek kendi araçları ile ve gerekse platformumuz ile irtibata geçerek araç tahsisinde bulunmak isteyip etkinlik alanına katılımcıların taşınmaları hususunda yardımcı olmalarını duyurmak istiyoruz.

Aziz İstanbul’da bizimle beraber Muhammedi Sevda ve coşkuyu yaşamak isteyen tüm Peygamber sevdalılarını etkinliğimize davet ediyoruz. Ve diyoruz ki “Haydi Peygamber Sevdalıları 7 Mayıs Pazar günü saat 14:00’de Yenikapı Miting Alanında buluşalım. Ve hep beraber Resulullah (sav) sevgimizi ve özlemimizi salavatlarla haykıralım.

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Ocak 2021
  P S Ç P C C P
  « Ara    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031