Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

2020 NİSAN AYI
HZ. PEYGAMBERİ(sav) ANLAMA VE
SÜNNETİNİ YAŞAMA MEDYA MEVLİD BULUŞMALARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMAMIZ

Untitled-1

 

2020 NİSAN AYI HZ. PEYGAMBERİ(sav) ANLAMA VE SÜNNETİNİ YAŞAMA MEDYA MEVLİD BULUŞMALARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMAMIZ

Hamd, âlemlerin Rabbi, Rahman-Rahim ve Din Gününün Maliki olan Allah’adır. Salat ve selam, Efendimiz Hz. Muhammed’in(aleyhi salâtu vesselam), ehl-i beytinin, ashab-ı kiramın ve kıyamet gününe kadar O’nun yolunu takip edecek olan muvahhid Müslümanların üzerine olsun.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’i (aleyhi salâtu vesselam) anlama ve sünnetini yaşama adına yurdun farklı noktalarında Medya üzerinden etkinliklerin düzenleneceği kutlu bir mevsime girdik. Sonsuz kerem sahibi Rabbimiz; halkımızı, Peygamber sevdasıyla buluşturacak ve birleştirecek bu kutlu ve nurlu mevsime bizleri bir kez daha ulaştırdı.

Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak Hz. Peygamberi(aleyhi salâtu vesselam) Anlama ve Sünnetini Yaşama” adıyla düzenleyeceğimiz “Medya Mevlid Buluşmaları” etkinliklerine Bismillah diyerek başlıyoruz. Bu seneki temamız,  Örnek Aile Rehberi Hz. Muhammed (aleyhi salâtu vesselam) olacaktır.

Bizler istiyorduk ki yüzbinlerce Peygamber Sevdalısı ile meydanları tekbir ve salavatlarla dolduralım, takdiri ilahi ise bu sene halkımızla meydanlarda değil, evlerine konuk olup programlarımızı bu şekilde icra etme yönüyle tecelli etti. Her şart ve halde şanı yüce Mevla’mıza hamd ve senalar olsun. Hiç şüphesiz Rabbimizin takdiri bizim için en hayırlı olanıdır.

Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak inanıyoruz ki Örnek Aile Rehberi Hazreti Muhammed’in (aleyhi salâtu vesselam) yolu insanları kurtuluşa götürecek tek yoldur. Biz de bu gerçeği Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama etkinliklerinde sunmaya çalışacağız.

Halkımızı; erkek-kadın, genç-yaşlı ve çocuk demeden O’nun sünnetine bağlı Peygamber Sevdalısı tüm kardeşlerimizi 14-20 Nisan tarihleri arasında saat 21.00’de Rehber TV ve (@psevdalilari) yayını üzerinden verilecek olan mevlidleri izlemeye bekliyoruz.

PEYGAMBER SEVDALILARI VAKFI

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Ocak 2021
  P S Ç P C C P
  « Ara    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031