Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

2020 O’nu Oku, O’nu Yaşa Siyer Yarışması Kayıt Süresinin Uzatılmasına Dair Açıklamamız

Vakfımızın Yarışma Komisyonunca, 02 Şubat Pazar günü saat 11.00’de yapılması planlanan Siyer Yarışmasının 17 Ocak Cuma günü olarak belirlenen son kayıt tarihi yeniden değerlendirilmiş olup;

Yarışmacı adayı kardeşlerimizin istek ve talepleri doğrultusunda son kayıt tarihinin bir hafta daha uzatılarak 24 Ocak Cuma saat 24.00 olarak yeniden belirlenmesi kararlaştırılmıştır.

Kaybedeni olmayan Siyer yarışmasına kayıtlarını yeni yapacak olan ve kitaplarını alıp da henüz kayıtlarını yapmamış olan yarışmacı adayı kardeşlerimizin, en geç 24 Ocak Cuma olmak üzere en kısa zamanda kayıtlarını www.siyersinavi.com adresine girerek yapmaları gerekmektedir. Kitabın temin edilmiş olması yarışmaya girmek için yeterli değildir. Yarışmaya kayıt yaptırmak zorunludur. Yarışmacı adayı kardeşlerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için kayıtlarını geciktirmemelerini tavsiye ediyoruz.

Yarışmacı kardeşlerimize, yarışmaya girecekleri okullara dair bilgilendirme mesajları yarışmadan birkaç gün önce (27-31 Ocak) gönderilmeye başlanacaktır.

Ayrıca yarışma günü, kaydını yapmış olduğu ilde olmayıp da başka bir ilde bulunan adaylar; bulundukları yerde kendilerine en yakın yarışma noktasında yarışmaya katılabilirler.

Yarışma gününe kadar bütün istek, şikâyet ve önerilerinizi www.siyersinavi.com adresinde bulunan yarışma temsilcileri üzerinden (kendi il ve ilçe yarışma temsilcileriniz) veya siyersinavi@gmail.com adresine mail yoluyla iletebilirsiniz.

Bu vesile ile şimdiden bütün yarışmacı adayı kardeşlerimize başarılar dileriz. 16.01.2020

                                                                                                                  PEYGAMBER SEVDALILARI VAKFI

                                                                                                                    SİYER YARIŞMASI KOMİSYONU

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Ocak 2021
  P S Ç P C C P
  « Ara    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031