Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Artuklu’da Siyer Sınavında dereceye girenlere ödülleri verildi

Vakfımız tarafından Mardin merkez Artuklu ilçesinde düzenlenen Siyer Sınavında dereceye girenlere ödülleri verildi.

artukluda-siyer-sinavinda-dereceye-girenlere-odulleri-verildiVakfımız tarafından “O’nu Oku, O’nu Yaşa” sloganıyla 17 Şubat’ta Türkiye genelinde düzenlenen “Umre Ödüllü Siyer Sınavında” Mardin merkez Artuklu ilçesinde dereceye girenlere ödülleri düzenlenen program ile verildi.

Mardin Dostluk Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde (Dost-Der) düzenlenen ödül törenine ilçede dereceye giren öğrenciler ve velileri katıldı.

Öğrencilere ödüllerini takdim eden Vakfımızın Artuklu Koordinatörü Mücahit Önen, Siyer Sınavının kaybedeninin olmadığını belirterek, şunları söyledi:

“Peygamber Sevdalıları Vakfı 2019 yılı Siyer Sınavını 17 Şubat’ta ‘O’nu Oku, O’nu Yaşa’ sloganıyla gerçekleştirdi. 4 kategoride yapılan sınava Mardin il genelinde 17 bin kusur öğrencimiz bu sınava katıldı. Sadece Artuklu merkezde 3 bine yakın öğrencimiz bu sınava girdi. Allah’a şükürler olsun ki, katılım oranı geçen seneye göre iki kat arttı. Artuklu’da 40 öğrencimiz ödül almaya hak kazandı. Bugün bu öğrencilerimize ödüllerini vereceğiz. Bu sınav ile genç kardeşlerimiz Peygamber Efendimizin hayatını yeniden okuma fırsatını buldular. Bu sınavın kaybedeninin olmadığına inanıyoruz. Çünkü çocuklarımız âlemlere rahmet olarak gönderilenin hayatını okudu. Sınava katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

Ödüllerini alan öğrenciler ise Vakfımıza teşekkür ederek, her sene sınava katıldıklarını ve katılmaya devam edeceklerini söylediler.

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Ocak 2021
  P S Ç P C C P
  « Ara    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031