preload logo
Peygamber Sevdalıları Vakfı
"O'nu Örnek Almadıkça İnsanlık Huzur Bulamaz"
Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Diyarbakır mevlit etkinliği 22 Nisan’da yapılacak

Platformumuz tarafından yapılan basın açıklamasında, Diyarbakır mevlit etkinliğinin 22 Nisan'da Newroz Parkı Miting Alanında yapılacağı duyuruldu.

diyarbakir-mevlit-etkinligi-22-nisanda-yapilacakPlatformumuz, platforma üye derneklerin başkanlarıyla yaptığı toplantı sonucunda, Diyarbakır mevlit etkinliğini “Hz. Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” temasıyla 22 Nisan Pazar günü saat 13.00’da Newroz Parkı Miting Alanında yapacağını duyurdu.

Basın açıklamasını okuyan platformumuz genel sekreteri Cemil Cahit ÜNSAL, platforma üye dernekler ile hazırlıklara başlamış olduklarını belirterek, bu yıl her eve Özkan Yaman’ın yazdığı “Peygamber’den Dersler 63 Hadis-i Şerif” adlı eseri hediye edileceklerini söyledi.

Ünsal, “Peygamber Sevdalıları Platformunun nisan ayında organize edeceği ‘Hz. Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama’ temalı etkinliklerin merkezlerinden birisi de sahabeler şehri Diyarbakır’dır. Bu amaçla platforma üye dernekler ile hazırlıklara başlamış bulunmaktayız. Bu çerçevede her yıl geleneksel olarak yaptığımız faaliyetlerden birisini daha gerçekleştireceğiz. Yine bu yıl platform olarak her eve ‘Peygamber’den dersler 63 Hadis-i Şerif’ adlı eser hediye edilecektir.” dedi.

Mevlit etkenliğinin 22 Nisan Pazar günü düzenleneceğini söyleyen Ünsal, “Peygamber Sevdalılarının büyük bir heyecan ve dört gözle beklediği mevlit etkinliğimiz 22 Nisan 2018 Pazar günü saat 13.00’de Newroz Parkı Miting Alanı’nda gerçekleştireceğiz. Nisan ayı boyunca platform olarak başlattığımız salavat seferberliğine de halkımızı yoğun olarak katılmaya davet ediyoruz. Bu müjdeyi tüm Peygamber âşıklarına önemle duyurur şimdiden hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan dileriz.” ifadelerini kullandı.

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Ağustos 2020
  P S Ç P C C P
  « Tem    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31