preload logo
Peygamber Sevdalıları Vakfı
"O'nu Örnek Almadıkça İnsanlık Huzur Bulamaz"
Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Diyarbakır Mewlid etkinliği hazırlıklarında son aşamaya gelindi

Platformumuz tarafından Diyarbakır'da yarın düzenlenecek olan Mewlid etkinliğinin hazırlıklarında son aşamaya gelindi.

diyarbakir-mewlid-etkinligi-hazirliklarinda-son-asamaya-gelindi

Platformumuz tarafından yarın saat 13.00’da Diyarbakır Newroz Park Miting Alanında düzenlenecek olan “Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” temalı Mewlid etkinliğinin hazırlıkları bitme aşamasına geldi.

Platforma üye sivil toplum kuruluşları tarafından hazırlıkları yapılan alana, Peygamber Sevdalıları Platformunun logosu ve “anam babam sana feda olsun ya Resullah” yazılı flamalar asıldı.

Alanda yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Platformumuzun Diyarbakır Koordinatörü Cemil Cahit Ünsal,  şu anda son hazırlıkların yapıldığını ve çalışmaların bitme aşamasında olduğunu belirtti.

Ünsal, “Dünden bu yana alanda çalışmalarımız devam ediyor. An itibariyle çalışmalarımız neredeyse bitme aşamasında. Çalışmalarımız bir aydan fazladır sürmekteydi. Şu anda alanda son hazırlıkları ve teknik olarak bazı işleri yapıyoruz. İnşallah akşama doğru hazırlıklarımız tamamıyla bitecek. Yarın sabah tam hazır olacağız. Bildiğiniz gibi geçen yıllarda Mewlid etkinliklerimize yüz binlerce peygamber sevdalısı katılıyordu. Hazırlıklarımız inşallah bu yöndedir. Şimdiden manevi bir atmosfer yaşıyoruz. Şimdiden Diyarbakır’ımızın Peygamber sevdalısı halkını Mewlid etkinliğine sizin aracılığınızla davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Ağustos 2020
  P S Ç P C C P
  « Tem    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31