Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Mardin’de Siyer Sınavı’nda dereceye girenlere ödülleri verildi

Mardin'de Siyer Sınavı'nda dereceye girenlere ödülleri verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Mardin’de düzenlenen Siyer Sınavı’nda dereceye giren 24 kişiye çeşitli ödüller verildi.

Siyer Sınavı'nda dereceye girenlere ödülleri verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 18 Şubat 2018 tarihinde düzenlenen Siyer Sınavı’na Mardin’den katılarak dereceye giren 24 kişiye düzenlenen programla çeşitli ödüller verildi.

Mardin Dost-Der binasında düzenlenen programa Peygamber Sevdalıları Platformu yetkilileri, Siyer Sınavı’nda dereceye giren adaylar ile yakınları katıldı.

Programda bir konuşma yapan Dost-Der Başkan Yardımcısı Mücahit Önen, Hazreti Muhammed’in hayatının okunması ve yaşanması için 7 yıldır Siyer sınavları düzenlendiğini belirtti.

Önen, “Allah’ın izniyle yeni nesil Kuran’ı ve Hz Muhammed’i okuyup tanımaya çalışıyor. Çocuklarımızın, Efendimiz Hazreti Muhammed’in sünnetine yönelmeleri, öğrenmeleri yaşamaları bizler için, ümmet için bir umut olarak görüyoruz. Kur’an-ı ve Efendimizin sünnetini hayatının merkezine alanların rahat rahat yanlışa ve hataya düşmeyecek ve başarılı olacaklardır. Bizlerde onlara başarılar diliyoruz. Bu yıl Türkiye genelinde 300 bin peygamber sevdalısı sınava girdi.” diye konuştu.

Tablet bilgisayar kazanan Yusuf Talayhan, “Ben bu sınava Hazreti Muhammed’i (sav) çok sevdiğim için girdim. Bir de bu sınav vesilesiyle Hazret-i Muhammed’i (sav) daha iyi tanımak ve bu sınavı da kazanmak için girdim. Sınavda da okul birincisi oldum. Birinci olmakla mutlu oldum. Ama ben sınava sırf Allah’ı ve Hazret-i Muhammed’i (sav) sevdiğim için girdim. Yoksa bir hediye almak için girmedim. Ama yine de platform yetkilileri bana ödül verdiler. Onlara teşekkür ediyorum.” dedi.

Program, Siyer Sınavı’nda dereceye girenlere verilen ödüllerin ardından sona erdi.

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Ocak 2021
  P S Ç P C C P
  « Ara    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031