Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Özlem Ajans sanatçılarından Hoş Geldin Yar klibi

Özlem Ajans sanatçıları, bu yıl yapılacak olan mevlit etkinliğini için "Hz. Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" temasıyla "Hoş Geldin Yar" adlı bir klip hazırladı.

ozlem-ajans-sanatcilarindan-hos-geldin-yar-klibiPlatformumuz tarafından düzenlenen mevlit etkinliğini için Özlem Ajans sanatçıları ilahi ve ezgiler olmak üzere “Hoş Geldin Yar” adlı bir klip hazırladılar.

Ajans bünyesindeki 15 sanatçının seslendirdiği ve Hz. Muhammed’in dünyaya gelmesini konu alan klip çekimleri tamamlandı.

Konu hakkında bilgilendirmelerde bulunan Platformumuzun Genel Sekreteri Cemil Cahit Ünsal, nisan ayında Hz. Muhammed’i anlatmaya ve tanıtmaya devam edeceklerini söyledi.

Peygamber Sevdalıları Platformu olarak her yıl Türkiye’nin dört bir tarafında mevlit etkinlikleri düzenlediklerini belirten Ünsal, “Bu Yıl Yine nisan ayında platform olarak bazı merkezlerde ‘Hz. Peygamber (sav) Anlama ve Sünnetini Yaşama’ adlı etkinlikler düzenleyeceğiz. Bu etkinliklerde Peygamber Efendimiz (sav) hayatının ve sünnetinin yaşatılması adına çalışmalarımız olacak. Nisan ayında da Peygamber Efendimizi anlatmaya ve tanıtmaya devam edeceğiz. Her yıl etkinliklerimize en fazla coşkuyu, heyecanı yaşatan ilahilerdir. Bunda da en çok Özlem Ajansın katkısı vardır ve geleneksel olarak Özlem Ajans her yıl mevlit etkinliğinin anısına özel bir parça hazırlıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hazırladılar. Yine güzel bir eser hazırlamışlar eserin adı ‘Hoş Geldin Yar’dır. Gerçekten çok güzel hazırlanmış, özellikle platform adına her aşamasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu senede bu parçayla etkinliklerimize renk katacaklardır. Şimdiden bu parça hem Özlem Ajanstan hem de Peygamber Sevdalıları Platformundan tüm Peygamber âşıklarına armağan olsun.” dedi.

Klip, Özlem Ajans sanatçılarından; Mehmet Ali Oğuz, Bilal Güler, Derviş Madsor, Ferdi Kalkan, Neytullah Karadeniz, Özcan Atsat, Bilal Dalkılıç, Mehmet Gündüz, Ömer Güneş, Nurullah Ürün, Veysi İçyılmaz, Musap Şanlı, Burhanettin Cebba, Nebi Bozaba ve İbrahim Akbaş tarafından çekildi.

Ayrıca, Diyarbakır mevlit etkinliğinin “Hz. Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” temasıyla 22 Nisan Pazar günü saat 13.00’da Newroz Parkı Miting Alanında yapılacağı hatırlatıldı.

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Mayıs 2021
  P S Ç P C C P
  « Nis    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31