Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Platformumuzdan Salavat Seferberliği davet

Peygamber Sevdalıları Platformu olarak nisan ayı boyunca devam edecek “Salavat Seferberliği” başlattık.

platformumuzdan-salavat-kampanyasina-davetPlatformumuzun “Her güne Binler salâvat” sloganıyla başlattığı ve Nisan ayı boyunca devam edecek olan “Salavat Seferberliği” ile ilgili yazılı açıklama yayımladı.

“Şüphesiz Allah ve melekleri Peygamber’e salât ediyorlar. Ey iman edenler! Siz de ona salât edin, selâm edin. “ayeti ile başlayan açıklamada, şu ifadelere yer verildi.

“Hatırlanacağı üzere Peygamber Sevdalıları Platformu olarak her yıl ‘Her güne Binler salâvat’ sloganıyla bir seferberlik başlattık. Bu seferberlik şüphesiz salavat seferberliğidir. İnşaAllah başlattığımız bu seferberliğe iştirak edecek bütün Peygamber aşığı kardeşlerimiz Nisan ayı boyunca salâvatlarını arttıracak. Münkeratın ve abes şeylerin çok konuşulduğu bir zaman dilimindeyiz. Özellikle böyle bir seferberliği vesile kılarak nisan ayı boyunca ve sonraki aylarda da dilimizi böylesi hayırlı zikirlere alıştırabiliriz. Kendimiz, ailemiz, evladımız ve tanıdık herkesi bu hayırlı zikre katmak için seferberlik halini almalıyız.” ifadelerine yer verildi.

Tüm Peygamber sevdalılarının salavat seferberliği vasıtayla Hazreti Peygamber (Aleyhisselam) ile olan gönül bağlarını güçlendirmeleri gerektiği belirtilen açıklamada, “Temennimiz Bu seferberlik yıl boyunca devam edilmesi, getirilen salavatların günlük Virdi Zebanı haline dönüşmesidir. Bu vesileyle yediden yetmişe tüm peygamber sevdalılarını bu seferberliğe iştirak etmeye ve yoğun bir şekilde katılmaya davet ediyoruz.” denildi.

2018-SALAVAT-SEFERBERLİĞİ
 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Mart 2021
  P S Ç P C C P
  « Şub    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031