Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

SINAV SONUÇLARIYLA İLGİLİ MERAK EDİLENLER

SINAV SONUÇLARIYLA İLGİLİ MERAK EDİLENLER

CEP TELEFONUYLA BİLGİLENDİRME OLACAK

Siyer sınavının ardından gerek telefonlarımıza gerekse de maillerimize, sosyal medyadaki hesaplarımıza sıkça sorulan sorular oldu ve halen de oluyor.  Ayrıca bazı katılımcı kardeşlerimizin itirazları da oluyor.  Katılımcılar kendi doğru ve yanlışlarını öğrenmek istiyorlar. Katılımcıların kendi doğru ve yanlışlarını öğrenebilmeleri için en kısa sürede cep telefonu aracılığıyla bilgilendirmede bulunacağız. En geç bu cumartesi ve pazar günü sınavda herkesin yapmış olduğu doğru ve yanlışları telefonlarına gelecektir. Telefonlarına doğru ve yanlış netleri geldikten sonra bütün katılımcılarımızın itiraz etme hakları vardır. Telefonlarına doğru ve yanlış netleri mesaj olarak geldikten sonra 3 gün içerisinde itiraz etme hakları var. İtirazlarını da siyersinavi@gmail.com hesabına gönderebilirler

ÖDÜL KAZANANLAR MARTIN İLK HAFTASINDA AÇIKLANACAK

İtiraz süresi bittikten sonra mart ayının ilk üç gününde ödül kazanan katılımcılarımızın isimlerini açıklayacağız. Allah kısmet ederse inşallah bunu da bir televizyon programıyla martın ilk haftasında dereceye girmiş olan katılımcılarımızın isimlerini ve kazanmış oldukları ödülleri açıklayacağız. Dereceye girenler arasında eşit puan almış olanlar varsa televizyonda kura çekilecek ve bu şekilde ödül alanlar belirlenecek.

İTİRAZLAR DEĞERLENDİRİLİP SONUÇLARI BU HAFTA SONU SİTEMİZDE YAYINLANACAK

 “Katılımcılarımız bazı soruların iptali hakkında itirazda bulunmuşlar. Komisyonumuz bu itirazları değerlendirmektedir. Yapılacak değerlendirme sonucunda ki bu hafta sonu değerlendirmemizin sonucu platformumuzun sitesinde yayınlanacak, yanlış olan sorular varsa onlar iptal olur veya iptal edilen sorular herkes için doğru kabul edilecektir. Katılımcılarımız www.peygambersevdalilari.com adresinden sınavla ilgili her tür gelişmeyi takip edebilirler.

ÖDÜLLER 15-30 MART ARASINDA VERİLECEK

Umre ödülünün yanı sıra 2 bin kişinin de çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecek.

Katılımcılarımızdan gelen sorulardan bir tanesi de, ödüllerin ne zaman verileceğidir. Ödüller de Türkiye genelinde 15-30 Mart tarihi arasında verilecektir.

SINAV SONUÇLARIYLA İLGİLİ MERAK EDİLENLER
 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Mayıs 2021
  P S Ç P C C P
  « Nis    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31