preload logo
Peygamber Sevdalıları Vakfı
"O'nu Örnek Almadıkça İnsanlık Huzur Bulamaz"
Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Siyer Sınavı’na katkı sunan öğretmenlere hediye

Siyer Sınav'ında dereceye giren Batman'lılara ödülleri verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen Siyer Sınavı’na katkı sunan öğretmenlere hediye takdim edildi.

Siyer Sınavı'na katkı sunan öğretmenlere hediye

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Batman’da “O’nu Oku O’nu Yaşa” sloganıyla düzenlenen Siyer Sınavı’na katkı sunan okul idarecileri ve öğretmenlere teşekkür mahiyetinde hediye takdim edildi.

Okulları ziyaret eden Peygamber Sevdalıları Platformu Tanıtım ve Medya Başkanı Feyzi Aydın ile Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Yıldız, okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Daha sonra platform yetkilileri tarafından, Siyer Sınavı’na katkı sunan öğretmenlere hediye takdim edildi.

Konuyla ilgili bilgilendirme yapan Aydın, Siyer Sınavı’nda okullarda kendilerine yardımcı olan idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Sınavı düzenlemelerindeki tek amaçlarının Allah’ın rızasını kazanmak olduğunu belirten Aydın, “Allah Resulünün örnek hayatını bilmek ve anlamak, onu evlerin ve hayatın gündeminin merkezine yerleştirmek gayesiyle bir sınavı daha gerçekleştirdiğimiz için Allah’a hamt ediyoruz. Her geçen yıl büyüyen ve yayılan bir aşk ile Rabbimizin de inayetiyle bu yıl 75 ilde sınavımızı yapmayı başardık. Peygamber Sevdalıları Platformu olarak emeği geçen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyor, Rabbimizden her daim hayatımıza istikamet vermesini niyaz ediyoruz.” dedi.

Son olarak Aydın, “Peygamber Sevdalıları Platformu olarak, 18 Şubat’ta ‘O’nu Oku O’nu Yaşa’ sloganıyla düzenlediğimiz Siyer Sınavı’nda bize katkı sunan, desteklerini esirgemeyen, özellikle kurum müdürlerimizi ve desteklerini bizden esirgemeyen öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Kendilerine teşekkür edip, bir hediye takdim ettik. Batman’da Siyer Sınavı ile ilgili bize katkı sunan ve destek veren bütün kardeşlerimizin Allah hayırlarını kabul etsin ve Firdevs cennetlerinde Peygamber ile buluştursun.” ifadelerini kullandı.

Hediyeden dolayı memnuniyetlerini dile getiren okul idareci ve öğretmenleri ise bu tür hayırlı etkinliklerin devamının gelmesi temennisinde bulundular

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Eylül 2020
  P S Ç P C C P
  « Ağu    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930