Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Siyer Sınavında Batman’da dereceye girenlere ödülleri verildi

Vakfımız tarafından düzenlenen Siyer Sınavında Batman genelinde dereceye girenlere ödülleri verildi.

siyer-sinavinda-batmanda-dereceye-girenlere-odulleri-verildiVakfımız tarafından “O’nu Oku, O’nu Yaşa” sloganıyla 17 Şubat’ta Türkiye genelinde düzenlenen Umre Ödüllü Siyer Sınavında dereceye girenlere ödülleri verilmeye başlandı.

Siyer Sınavında başarı gösterip dereceye giren 200 Batmanlı için ödül töreni düzenlendi. Bayanlar ve erkekler için Batman İl Kültür Turizm Müdürlüğünde eş zamanlı düzenlenen ayrı törenlerde Siyer Sınavının önemine vurgu yapıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programlar, açılış konuşması, Peygamber Sevdalıları Vakfı tanıtım filmi, ezgi ve şiir dinletileriyle devam etti.

Programa konuşmacı olarak katılan Eğitimci Emin Sütçü, Peygamber Sevdalıları Vakfı çalışmaları ve Peygamber Efendimizin hayatından kesitler sunarak bir konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından, sınavda dereceye giren bayan ve erkeklere ödülleri takdim edildi.

Ödül töreni sonrası konuşan Vakıf Koordinatörlerimizden Nureddin Teymur, “Peygamber Sevdalıları Vakfı 2019 yılı Siyer Sınavını elhamdülillah 17 Şubat’ta gerçekleştirdi. Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz sınavda dereceye girenlere çeşitli ödüllerle ödüllendirdik. Batman’da 200 kardeşimiz derece yaparak ödül kazandı. Bugün Batman Kültür Merkezinden erkekler ve bayanlara ayrı salonlarda iki ödül töreni programı yaptık. Ödül hak eden 200 kardeşimize ödüllerini takdim ettik. Kardeşlerimize bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyoruz. Rabbim Peygamber Sevdalıları Vakfı’nın düzenlediği etkinliklere katılan ve katkıda bulunan herkesten razı olsun.” ifadelerini kullandı.

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Mayıs 2021
  P S Ç P C C P
  « Nis    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31