Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

siyonist-çeteye-telin

SİYONİST ÇETEYE TEL’İN

Son günlerde İslam’ın ilk kıblesi ve üçüncü Harem-İ Şerifi olan Mescidi Aksa’da Siyonist terör devletinin büyük bir barbarlıkla işlediği cinayetleri büyük bir nefretle tel in ediyoruz. Yaşanan cinayetlerin, dökülen kanların kabul edilemez olduğu, ümmet açısından artık bıçağın kemiğe dayandığı ve dayanılmaz bir hal aldığı görülmektedir.
Biz Müslümanlar olarak, bu acıyı en üst seviyede hissetmek, ümmetin namusu olan ve uğruna binlerce kurbanın verildiği Kudüs davasına sahip çıkmak mecburiyetindeyiz. Gün Siyonist çeteye karşı birleşme ve dayanışma günüdür. İslam ümmetinin tüm unsurlarını, elinde yetki ve imkânı bulunduran; devlet reisleri, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, cemaat, tarikat ve Kudüs davasına duyarlı herkesi ve her kesimi bir araya gelmeye, yeni ve etkin tepkiler ortaya koymaya davet ediyoruz.
Bizler Peygamber Sevdalıları Platformu olarak, ümmeti ilgilendiren her konuda olduğu gibi bu konuda da herkesle bir araya geleceğimizi ve dayanışma içerisinde olacağımızı, bu kutsi davaya maddi manevi her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bildiriyoruz.
Müslümanların sessizliğinden istifade etmekle azgınlaşan bu katil sürüsü ve cinayet şebekesinin, Müslümanlara ve mukaddesatlarına reva gördüğü zulümlerin hesabı Mutlaka sorulmalıdır. Kudüs’un ve Mescidi Aksa’nın özgürlüğü için mücadele eden, özellikle Özgür Kudüs Platformunun çalışmalarını takdir ediyor ve destekliyoruz.
Toplumun tüm kesimlerini bu şanlı direnişe destek vermeye ve tepkilerini ortaya koymaya davet ediyoruz. Gün Mescidi Aksa’nın özgürlüğü ve neccis çizmelerin esaretinden kurtarmak için harekete geçme günüdür, gün büyük bir direniş ortaya koyan ve bu uğurda her gün kurbanlar veren, kanları akıtılan Filistinli şehit ve Aksa muhafızlarıyla dayanışma günüdür.
Özellikle önümüzdeki Cuma günü birçok yerde İsrail’e lanet ve Aksaya sahip çıkma adına yapılacak kitlesel eylemlere herkesi destek vermeye davet ediyoruz.
PEYGAMBER SEVDALILARI PLATFORMU

 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Mayıs 2021
  P S Ç P C C P
  « Nis    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31