Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

VAKFIMIZIN SALAVAT SEFERBERLİĞİ TEŞEKKÜR MESAJI

Şanı yüce Rabbimize(cc) sonsuz hamd ve nihayetsiz senalar olsun. Gözümüzün nuru, kalbimizin şifası, dertlerimizin ilacı Hz. Peygamber Efendimize(sav) Ehl-i beytine ve Ashabına sayısız salat ve selam olsun.
“Kim bana bir defa salat ve selam getirirse bu sebeple Allah(cc) ona on misli merhamet eder.” (Müslüm Salat 70 ve Ebu Davut Vitir 26)
Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da “Her Güne Binler Salavat” sloganıyla salavat seferberliği başlattık. Mart ve Nisan ayları boyunca yediden yetmişe Peygamber Sevdalısı halkımızın okudukları Hatm-ı Şerifeleri, Yasin-i Şerifleri, Ayet’ül Kürsileri ve Salavatı Şerifleri başta Hz. Resulullah’ın(sav) aziz ruhlarına olmak üzere tüm Peygamber Sevdalısı halkımızın geçmişlerinin ruhlarına hediye eyledik! Rabbimiz katında kabul eylesin! Bizler bu amellerimizi kıyamet gününde Hz. Peygambere olan sevdamıza şahit tutmak ve üzerimize gölge olmak üzere hediye ediyoruz.
Bu kutlu seferde bizlerle beraber yol alan ve iştirak eden Peygamber aşığı kardeşlerimizden Rabbimiz razı olsun.
Halkımız Mart ve Nisan ayı boyunca gönüllerini açtıkları ve dillerinden hiç düşürmedikleri salavatları arttırarak zikirlerine şevkle devam etmelidirler. Bu kutlu mevsimden aldıkları güzel meyveleri yıl boyunca kendilerine azık etmelidirler.
“Kıyamet günü bana en yakın olanları bana en çok salat ve selam getirenlerdir.” (Tirmizi Vitir 21) buyruğuna mazhar olmak için her an ve her demde O’na salat getirmek, O’nu yüceltmek bizler için cennet kapılarını sonuna kadar açacak anahtarlar hükmündedir.
Habib-i Kibriya, İmamü’l Enbiya Hz. Peygambere sonsuz salat ve selam olsun. 30.04.2021
PEYGAMBER SEVDALILARI VAKFI

A4 - SalavatSeferberligi
 • Sosyal Medya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 • Takvim

  Ağustos 2021
  P S Ç P C C P
  « Tem    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031