Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

ZİYARETÇİ DEFTERİ

"(Ey mü'minler!) And olsun ki Rasulullah'ta sizin için, Allâh'a ve âhiret gününe kavuşmayı umanlar ve Allâh'ı çok zikredenler için bir «üsve-i hasene» (iktidâya şâyan en güzel bir örnek) vardır." (Ahzâb Suresi, 21. ayet)

Sizi çok seviyorum
Savaşçı Kral Adana / Yüreğir

Anam, babam, canım feda olsun sana Ya Resulullah
Ercan Dincer Van / İpekyolu

Peygamber sevdalısı abiler, kardeşler;
Rabbim emeklerinizi mükâfatlandırsın, hepinize din ve dünya saadeti ihsan etsin inşallah.
Gökay Tufan Çanakkale / Ayvacık

Nasıl anlatsam bilmem, ne diler ne kalemler nede hiç bir şey sizi anlatmaya anlamaya yetmez ya Resulallah. Ahlakınla ahlaklanmayı ALLAH bize nasip etsin. Saygılarımla
Mahfuz ŞIRNAK / CİZRE

Selamün aleyküm hocam ben mardinden Yahya önen Allah sizden razı olsun keşke pandemi olmasaydı meydanlarda yapsaydık Şuan sizi canlı izliyom daha 12 yasındayım ama peygamber sevdalısıyım keşke benim yasındaki çocuklarda böyle olsa tekrar Allah razı olsun hocam inşaallah beraber tekrar meydanlarda bulunuruz Allah'a emanet olun
Yahya Önen MARDİN / ARTUKLU

Biz Resulullahı görmeden sevmedik şu anda İstanbul kutlu doğumunu canlı izliyoruz ailece 11 nisan'ı Diyarbakır kutlu doğum onu bekliyorduk ama iptal oldu hayırlısı rasulullah sevmek aynı suya ekmeğe ihtiyaç duyduğumuz gibi onun yaşantısına ihtiyacımız vardır tek Kurtuluş resulullah'ın sünnetini yaşayıp yaşatmaktır selamün aleyküm hayırlı akşamlar.
Bir Kardeşimiz MERSİN /TARSUS

Bismillahirrahmanirrahim
Gel Ya Resulallah karanlıkları kaldırıp aydınlat tüm zulüm gören coğrafyaları
Gel Ya Resulallah bekliyoruz tüm benliğimizle
Ya Resulallah kendini Allah'a adamış canını Allah yolunda vermeye hazır olan bir şehidin dilinden gel.
Sen şu mübarek rüzgarların getirdiği Bereket ile gel.
Ya Resulallah çok zulüm gören insanlar var suda boğulmuş küçük günahsız çocuklar var, Ya Resulallah bombalar içerisinde Paramparça olan yaşlılar var.
Ya Resulallah Ramazan'ın mübarek Rahmetini bereketini getir bize...
(Sadaka Resulullah) kardeşlerin seni beklemekle Ya Resulallah...
HÜSEYİN ÖDEMİŞ / KONYA-KARATAY

Efendim! Umutsuzluğun ve çaresizliğin hakimiyet kurduğu ,zifiri karanlık bir asırda doğan bir güneş misali, insanlığın hayat damarlarına kan, hasta ruhlara şifa, ölü kalplere can verdin.
Selat ve selam olsun sana Can Muhammedim (s.a.v)
Bursa'dan bir kardeşimiz.

Selamunaleyküm ben hersene mewlit etkinliği yaptığınız zaman sizi destekliyorum allah sizleri kaza ve beladan esirgesin ve hersene peygamber sevdalıları vakfının düzenlemiş olduğu siyer yarışmasına katılırım kazansam kazanmasam bile katılıyorum allah hayırlarınızı kabul eylesin inşallah peygamber efendimizin sancağı altında şereflenirsiniz kutlu doğumlara geliyorum hersene ve hergüne binler salavat adlı etkinliğe katılıyorum şuan 548.300 salavat çektim ve çekmeye devam edecem bide size bir tafsiye vermek isterim sadece siyer kutludoğum salavat etkinlikleri yeterli değil hz.peygamberimizi anlatan ve onu tüm dünyada unuturmamak için sizden ricam başka etkinliklerde yapın allaha emanet olun la ilaheillalah Muhammed Resulullah

TEKBİR ALLAH-U: EKBER MUHAMMED BİZE REHBER

Ey ümmetin peygamberi Batman, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Van, Gaziantep, Siirt, Şırnak, Cizre, Nusaybin, Hakkari, Muş vb. Her yerden sana selam olsun.
YEKTA NEBİOĞLU / BATMAN-MERKEZ

Sen efendim
Merhameti kılıcının kınında
Rabbinin yolunda cihat meydanlarında…
Düşman karşısında,
En keskin duruşunla,
Dize getirirdin hadsizleri
Arabistan vahalarında…