2024 O’NU OKU, O’NU YAŞA SİYER YARIŞMASI KAYIT SÜRESİNİN UZATILMASINA DAİR AÇIKLAMAMIZ

2024 O’NU OKU, O’NU YAŞA SİYER YARIŞMASI KAYIT SÜRESİNİN UZATILMASINA DAİR AÇIKLAMAMIZ

بسم الله الرحمن الرحيم

             Vakfımızın Yarışma Komisyonunca, 11 Şubat Pazar günü saat 11.00’da yapılması planlanan Siyer Yarışmasının 22 Ocak Pazartesi günü olarak belirlenen son kayıt tarihi yeniden değerlendirilmiş olup;

Yarışmacı adayı kardeşlerimizin istek ve talepleri doğrultusunda son kayıt tarihinin uzatılarak 4 Şubat Pazar saat 24.00 olarak yeniden belirlenmesi kararlaştırılmıştır.

Kaybedeni olmayan Siyer yarışmasına kayıtlarını yeni yapacak olan veya kitaplarını alıp da henüz kayıtlarını yapmamış olan yarışmacı adayı kardeşlerimizin, peygambersevdalilari.com adresine girerek yapmaları gerekmektedir. Kitabın temin edilmiş olması yarışmaya girmek için yeterli değildir. Yarışmaya kayıt yaptırmak zorunludur. Yarışmacı adayı kardeşlerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için kayıtlarını geciktirmemelerini tavsiye ediyoruz.

Yarışmacı kardeşlerimize, yarışmaya girecekleri okullara dair bilgilendirme mesajları yarışmadan birkaç gün önce gönderilmeye başlanacaktır.

Kayıtlarını yaptırmış olup da yarışma günü başka memleketlerde olanlar bulundukları yerlerde kendilerine en yakın yarışma noktasında yarışmaya katılabilirler.

Yarışma gününe kadar bütün istek, şikâyet ve önerilerinizi peygambersevdalilari.com adresinde bulunan yarışma temsilcileri üzerinden (Kendi il ve ilçe yarışma temsilcileriniz) veya siyersinavi@gmail.com adresine mail yoluyla iletebilirsiniz.

Bu vesile ile şimdiden bütün yarışmacı adayı kardeşlerimize başarılar dileriz. 26.01.2024

Peygamber Sevdalılar Vakfı

 

 

 

                                                                                                           

 

Paylaş